www.asilturkyazilim.com

Zaman ve mekândan bağımsız olarak mobil uygulamalar sayesinde her an her yerden çalışabilir, işinizi oturduğunuz yerden yönetebilirsiniz.Çağın mobil teknolojinisine ayak uydurmak için mobil çözümlerimizi deneyin. Firmanızın alt yapısına uygun, dinamik ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak ihtiyaçlarınıza özel Android, IOS, Windows platformlarında mobil uygulamalar geliştiriyoruz.Ticari yazılımınız ne olursa olsun özel entegrasyon yazarak mobil çözümlerimizi kullanmanızı sağlıyoruz.

NebimV3 Mobil

* Mağaza Transfer

* Depo Sayım

* Ürün Sorgulama

* Offline/Online Çalışma Modu

* Gelen Transfer Onaylama

LOGO Mobilim

LOGO Mobilim Saha Satış Uygulaması.

LOGO MOBİLİM ANDROID APP : LOGO MUHASEBE PROGRAMI UYUMLU LOGO MOBİL ANDROID SATIŞ UYGULAMAMIZ ANDROID CİHAZLAR (TABLET VE CEP TELEFONU) İÇİN HAZIRLANMIŞTIR.

- SATIŞ FATURASI DÜZENLEME (SATIŞ VE İADE)

- NAKİT,K.KARTI,ÇEK TAHSİLATI GİRİŞİ

- GÜNSONU SATIŞ RAPORU

- DEPO SAYIMI (ADET VE SERİ) VE DEPO FİŞİ ALIMI

- DEPO TRANSFERİ VE TRANSFER FİŞİ ALIMI

- YAZICI KULLANIMI (2 AYRI TİP MOBİL POS YAZICIYA UYARLANMIŞTIR.)

about-bg

İsteğe Özel Masaüstü,Web ve Mobil Yazılım Çözümleri

Masaüstü,Web ve Mobil Yazılım Çözümleri (C# ile Microsoft .NET, Entity Framework, ASP.NET MVC, WCF, RIA, WIF, MVVM, SOA, Jquery, Javascript, Xamarin ve Android)

Nebim Winner,Nebim V3,Zirve ve LOGO GO3 ERP programlarında yöneticilerin isteğine göre raporların oluşturulması, SQL veritabanından bilgilerin çekilmesi ve ERP programlarına ek programların geliştirilmesi.